Ślubne

Planujesz swoje góralskie wesele i szukasz wymarzonego stroju ślubnego?
Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szycie na wymiar, które oferuję w swojej lelujowej pracowni. To wyjątkowa okazja, która pozwoli Ci na stworzenie unikalnej kreacji dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Szycie na wymiar góralskiego stroju ślubnego to proces, który rozpoczyna się od konsultacji – najlepiej spotkania na żywo, podczas którego pobiorę miarę, a także pomogę Ci wybrać odpowiedni materiał, kolorystykę, rodzaj zdobienia, a także wspólnie wymyślimy i rozrysujemy wzory haftów. Możesz wybrać hafty i fasony koszul dostępne w mojej ofercie, ale mogą one też się stać wspaniałym punktem odniesienia podczas tworzenia czegoś zupełnie nowego.
W Leluji zaopatrzysz się w kompletny strój góralski, w skład którego wchodzi:

Koszula

Gorset

Halka

Spódnica

Wstążka

dzięki czemu jestem w stanie stworzyć spójny zestaw – dobrać haft wstążki pod haft na koszuli czy gorsecie etc.

Korzystając z usługi szycia na wymiar, masz pewność, że Twoja kreacja będzie wyjątkowa i niepowtarzalna, ponieważ będzie stworzona specjalnie dla Ciebie. To także sposób na wyrażenie swojego indywidualnego stylu i wyróżnienie się w tłumie. W Leluji pomagam także rozwiązać nie tak rzadki problem, z którym borykają się Panny Młode nie mające góralskich korzeni lub Góralki wychodzące za mąż za osobę „ze świata”, czyli kwestia w jaki sposób połączyć góralszczyznę z inną kulturą. Razem znajdziemy eleganckie i wyjątkowe wyjście z każdej sytuacji.

Aby współpraca przebiegała w spokoju i pełnym zrozumieniu, skontaktuj się ze mną minimum 8 miesięcy przed ślubem.