O marce

Miłość do góralszczyzny i rękodzieła sprawiła, że powołana do życia została Leluja – ekskluzywna marka dla Kobiet (nie tylko Góralek!) kochających kulturę, a równocześnie podążających zgodnie z aktualnymi trendami modowymi. Bogato zdobione stroje tworzone są na zamówienie z materiałów najwyższej jakości oraz z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość i unikatowość każdego gorsetu podkreśla urodę i sprawia, że każda z Lelujowych Klientek zachwyca i czuje się najpiękniejszą kobietą na świecie.

Słowo „leluja” w gwarze góralskiej oznacza „lilię”. To kwiat będący jednym z głównych motywów zdobień zarówno gorsetów, jak i wszelkiego rodzaju przedmiotów codziennego użytku (np. mebli), a nawet budynków. To właśnie te kwiaty zdobią moje logo.

Kto stoi za Lelują?

Ja! 🙂 – Asia Kowal, Góralka z Zakopanego, uparta, dążąca do celu „Zosia-samosia”. Z wykształcenia jestem pedagogiem, animatorem społeczno-kulturowym oraz magistrem Zarządzania Kulturą i Mediami. Leluja to marka jednoosobowa, więc szyciem Waszych zamówień, ogarnianiem mediów i komunikacją zajmuję się sama. Pragnę, aby doba miała przynajmniej 48 godzin, jeszcze nie wiem jak tego dokonać, ale mam nadzieję, że dożyję czasów, kiedy stworzą maszynę do wydłużania dnia 😉 Uwielbiam wyzwania, dlatego cieszę się z każdego zamówienia – i tego mniejszego i tego bardzo wymagającego. Mam nadzieję, że w moim szyciowym, regionalnym świecie czujesz się dobrze! Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić do pozostania tu na dłużej i zaprosić do kontaktu!

Leluja, Joanna Kowal, Asia Kowal, założycielka firmy, wyszywanie i szycie gorsetów góralskich