Zamówienie indywidualne

Zależy Ci na rzeczy w konkretnym wzorze/fasonie/kolorze, a nie widzisz tego w sklepie? Złóż zamówienie indywidualne! Jak to zrobić? Postępuj zgodnie z krokami:

  1. wybierz wzór i kolor zamawianej rzeczy. Nie martw się, jeśli szukasz czegoś, czego nie ma na stronie – zrobię wszystko co w mojej mocy, aby znaleźć dla Ciebie wymarzony materiał – w takim przypadku mile widziane będą zdjęcia lub szkice, aby ułatwić mi zadanie i uniknąć nieporozumień.
  2. pobierz miarę – niektóre z zamówień (głównie na spódnicę lub halkę) zrealizować mogę bez konieczności wizyty osobistej w pracowni, jednak potrzebuję Twoich wymiarów. Tutaj dowiesz się które z miar są konieczne do realizacji Twojego zamówienia i jak je pobrać.
  3. skontaktuj się ze mną – za pomocą facebook’a, instagram’a lub zadzwoń, napisz maila. Podczas rozmowy ustalimy szczegóły, wykonam wstępną wycenę i, jeśli to konieczne, umówimy się na spotkanie w pracowni.
  4. wpłać zadatek – jest to konieczny krok, abym rozpoczęła realizację Twojego zamówienia. Na wpłatę czekam 3 dni od momentu ostatniego kontaktu. W razie nieuiszczenia zadatku, rezerwacja na termin przepada.

Wszystkie zamówienia realizuję zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Ręczne szycie wymaga precyzji i czasu, długość realizacji poszczególnych produktów zawarta jest w opisie każdego z nich (za wyjątkiem wyszywanych gorsetów, których termin realizacji dostosowuję indywidualnie, w zależności od projektu).

Jeśli potrzebujesz czegoś „na już” skontaktuj się ze mną, a ja w razie możliwości wykonam Twoje zamówienie za dodatkową opłatą.